Marek Koterski

7,8
2 858 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Marek Koterski

nic śmiesznego, dzień świra i baby są jakieś inne to są najlepsze komedie wyreżyserowane przez Koterskiego.

kinomanka_13

NŚ i DŚ mają elementy komediowe, ale komediami na pewno bym ich nie nazwał.

Niedzielny_Filmowiec

"Baby sa jakies inne" tak samo. Wg. mnie bardzo trafna refleksja na temat bycia mężczyzną.
Paradoksalnie, ten film niekoniecznie jest o "babach"

Rewizor_filmweb

Nie oglądałem, więc się nie wypowiem.

kinomanka_13

To nie są komedie. Jak można być tak płytkim i postrzegać je jako Killera czy Chłopaki nie płaczą.
Te filmy to zajebiście głębokie dramaty psychologiczne.

negroz

kinomanka_13 :) 13 i wszystko jasne. Jeszcze ma czas, zęby zrozumieć te filmy.

negroz

Dla mnie są to filmy komediowe bo pozwalają mi z dystansem spojrzeć na moje przywary. To niezwykłe stanąć z boku i obserwować Adasia Miauczyńskiego który sam buduje sobie bariery i niszczy swoje życie pomimo tego że ma powody aby się cieszyć z życia. Dopiero wtedy można zauważyć jakie to śmieszne i bezsensowne.Ludzie sami tworzą sobie ograniczenia, tworzą rytuały i dziwne zachowania by poczuć się bezpieczniej.Cierpią na samotność ale nie znoszą ludzi i unikają więzi z nimi jak ognia. Te filmy naprawdę dają do myślenia i może to moje spaczone poczucie humoru ale tak, są też bardzo zabawne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones